Předznámkový dopis do Belgie (!!) datovaný 8.Nov 1783, gotické raz. V.PRESBURG, adresováno Hodimont; Porto 12Kr, sign. WANEK PNUR More pictures: a
Prodáno CZK 4510
1613
Malá sestava 4 předznámkových obálek (1794-80), všechny adresované na Horvath István Stansith de Gradetz do Strázsa (= Stráže pod Tatrami/ Michelsdorf, dnes část Popradu), vzadu šlechtické pečeti More pictures: a
CZK 1200 +10%
1614
Obal dopisu (1824), z Košic, ručně CASSOVIA, do Levoče. Ručně ½Loth, vzadu šlechtická pečeť More pictures: a
CZK 300 +10%
1615
Předznámkový církevní dopis, raz. V.EPERJES, datováno 29.8.1846, do Komlóska , bez obsahu
Pohled "Bratislava, z veslařského klubu", vypl. 1f + 2* 2f Turul, POZSONY 10 JUL 1912, 2 známky dodatečně nehodnocené "W.101" ve Vídni, do Belgie, přích. Lirneux. Pěkné More pictures: a
Prodáno CZK 670
1627
Portaprostý formulář "Kézbesitési vevény, A Királyi torvényszéznek", SZENT-ISTVÁN 22 APR 1907 (= Studienlka, okr. Malacky), přích. Pozsony More pictures: a
CZK 500 +10%
1628
R-obálka vypl. sólo 50f Turul, KÉSMÁRK 25 OKT 1909, vzadu přích. Budapest. Dobrá sólo frankatura
CZK 300 +10%
1629
R-obálka vypl. 5+10+20f Turul, CSEJTE / NYITRA V.M. - 17 JUN (= Čachtice), přích. Troppau; KVP
Prodáno CZK 300
1630
Skládaný R-dopis vypl. 10f + 2* 15f Ženci (bílá čísla), VÁGKERESZTÚR 1 NOV 1917 (= Križovany nad Dudváhom), přích. Pozsony
CZK 300 +10%
1631
Express-obálka vzadu vypl. 5-páskou 10f Válečné/ příplatková + 25f Ženci, TRSZTENA 15 JAN 1918 More pictures: a